Bağlantı hatası: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'kredionay_AdminDBUser'@'localhost' (using password: YES) Renasans Kredi Danışmanlık

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/kredimonay/public_html/faq.php on line 4

Hayır,Bankalar ile sorununuz varsa ve ailenizden gerekli desteği alamıyorsanız hiçbir şekilde firmamızdan ( borç, çek, sent, vs. ) destek alamazsınız firmamızda sadece banka çalışması hizmeti mevcuttur.

Firmamız Nakit Sorunlarınızı Çözmek İçin Ancak Yasal Koşullarda Sizi Bankalar İle Buluşturur. Bunun Dışında Hiçbir Hizmet Vermez Bu Konuda Israrcı Olmayınız Ve Aracı Sormayınız Firmamız Faktöring Kuruluşu Değildir.

Bankalar iç mevzuatına ve piyasanın durumuna göre 1 bankadan zaman zaman net maaşınızın kaç katı tutarında kredi kullanabileceğiniz düzenlenmektedir.

Bu durum kişinin SGK durumu başvuru sayısı dönem riski skor puanına göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama kor puanı 1.250 üstü ve başvuru sayısı 5 geçmeyen SSK olmasa bile geçmişte veya aktif kredi, K.Kartı, KMH, ve diğer finansman ürünlerinin düzenli ödemesi ile 20.000 TL ile 500.000 TL arasında bireysel, araç, konut kredisi kullanabilir.

Kurumsal firma çalışanı devlet memuru ve Dr. Bu rakam maksimum 5 katına kadar 100.000 TL 2.500.000 TL arası bireysel araç konut kredisi kullanabilir.  Dr. KKB puanı 900 ve üstü olan bireysel taleplerde açık takip ve mevcut kullandığı üründe gecikme yok ise mevcut riskine bakılmaksızın 1 bankadan 1.000.000 TL kadar kredi çıkar.

Hiçbir banka ile çalışmanız olmamasına rağmen sigorta primleriniz düzenli ödeniyorsa, en az 6 aydır son işyerinde giriş çıkış olmadan aktif sigortalıysanız, kredi kullanabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken gerekli incelemenin yapılması için

www.kredionay.com başvurunuzu eksiksiz doldurmanızı ve FİNDEX risk raporunuzu 0534 579 3 579 PDF formatında yolladıktan sonra sizlere gelen % 70 onay ile işlemleri yapabiliriz sms sonra Kimlik aslınız E-devlet şifrenizle ofisimizi gelerek canlı giriş ile kredi talebinizi başlatabiliriz

Sizlere ön onay gelen mesaja ile Size gelen SMS deki telefon numarası müşteri temsilcisi ile iletişime geçin  Daha fazla kredi için MOBİL BANKACILIK indirerek mümkün olduğu kadar çok bankadan internet bankacılığı açıp şifrenizi alınız gelir belgeniz ile ofisimize gelmeniz gerekmektedir. Kişinin kredi kriterlerine göre bankalardaki size uygunluk bulunup CANLI İşlemleriniz tamamlanarak 2 saatte sonuçlanacak olup kredi hesaplarınıza aktarılacaktır. 

SSK priminiz yatırılmıyor ya da düzensiz yatırılıyor ise, geçmişte kullanmış olduğunuz kredi kartı veya kredilerinizin geri ödeme performansına oluşturacağı referans ve bankalardaki dönemsel kampanyalar ile CANLI girişle Bankalar nezdinde oluşan SKOR puanınıza göre minimum 5 bankadan MOBİL BANKACILIK aldığınızda 20.000 TL Den 300.000 TL Kadar Bireysel veya Araç kredi talebiniz değerlendirilir. Konut kredisi çıkmaz 

Daha önce bankalarda sorun yaşamış ancak aksayan ya da takipli kredilerinizi ödeyip kapatma yazılarınızı aldıysanız, UYAP kaydınızda gözükmüyor ise bankanızdan durumunuz araştırılır.   

Takipten sonra Aktif Ürün Kullanmıyorsanız Banka gerekirse kredi kayıt bürosuna adınıza MİDES başvurarak, siciliniz ile ilgili af talep eder. Bu tür kredilerde bireysel kişilerin kriterine ve iş çalışma koşullarına göre minimum 12 ay ile 3 yıl arasında kredi almasına olanak sunulur. (Emekliler Açık Takip Kaydı Olsa Da Kredi Çıkar )   

Bankaların mevzuatına göre sorunlu kredilerin kapanma tarihinin üzerinden belli 12 / 60 ay sürelerin geçmiş olması gerekmektedir. Firmamız adınıza gerekli başvuruları yaparak, kredi kullanma şartlarınızı araştırır ve uygunluğunuz ile ilgili tarafınıza bilgi verir.  Kurumsal firma maaş müşterisi ve devlet memurları süreçleri kapalı takip sayısına göre değişkenlik göstermektedir. 

LÜTFEN DİKKAT 

kesinlikle ön ödeme yoktur. kredi kullanmadan ön ödeme talep eden kurum veya kişilere itibar etmeyin mağdur. olmayın Açık takip veya çok sayıda takip kaydı veya icrası e hacizi olanlar kredi çıkmaz gereksiz yere kimseye ön ödeme veya rapor ödemesi yapmayınız 

Sadece açık takip kaydı olan emekli maaş olan kişiler kredi çıkma ihtimali vardır. o bile dönem riski takip bankası gibi kriterlerden sonra kredisinin olup olmayacağı tespit edilebilir. 

Aktif ürün kullanan ÖRNEK: aktif kredi K.KARTI KMH hesabınızı ve Evkur, Operatörlerden alınan telefon cihazları alımlarını minimum 12 ay düzenli kullanmanız durumunda KKB puanınız skor 1.350 den daha düşük olmayacaktır.   

Fakat KKB puanınız 1.350 veya üstü olması kredi almanızı sağlamaz Başvuru Sayısı Dönem Riski Ve Geliriniz Kredi Almanıza Ek Referans Sağlamaktadır. Lütfen Gereksiz Başvurudan Kaçının 5 Başvurudan Sonra Bankalar Kredi Vermekten Sakınırlar. 

Geçmişte Kapalı Takip yaşamış veya Kredi Kartı Hiç Kullanmamış Kişilere Maksimum 3 İş Gününde Blokeli Kredi Kartı Limiti Çıkarılmasına Aracılık Etmekteyiz   

ÖRNEK:  talep ettiğiniz limit 5.000 TL ise minimum 1.000 TL danışmanlık hizmet bedeli ile 7.500 TL bloke tutarı ile toplamında 8.500 TL nakit ofise gelmeniz durumunda kartınız 3 iş gününde onaylatıp maksimum 10 gün içinde yatırdığınız paranın % 70 kadar limitli kartınız adresinize gelecektir.  

Raporlarınızı ve geçmişte kullandığınız veya sorun yaşadığınız tüm ürünleri kısmi FİNDEX Üye olarak raporunda görebilirsiniz bu şekilde aldığınız raporu PDF formatında info@renasansgroup.com veya 0534 579 3 579 numaralı hattımıza WHATSAP bizlere yollamanız durumunda 30 dk. Sizlere kesin sonuç bilgisini paylaşabilir.

Ayrıca E-devleti risk merkezinden ayda 1 kez alabileceğiniz ücretsiz GSM numaranıza gelen şifre ile risk raporunuzu çekebilirsiniz. SMS şifresini lütfen bir yere kaydediniz tekrar açmanız gerektiğinde her seferinde şifrenizi talep edilecektir.  

Lütfen web sitemizde sorularınızın cevabını bulamadıysanız iletişim veya WHATSAP 0 534 579 3 579 Saat: 09.00 / 21.00 Arası Her gün Arayabilir &  Yazabilirsiniz sizlere en kısa zamanda cevap verilecektir.