Bağlantı hatası: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'kredionay_AdminDBUser'@'localhost' (using password: YES) Renasans Kredi Danışmanlık

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/kredimonay/public_html/blog.php on line 5
LÜTFEN DİKKAT...! ÖN ÖDEME YAPMAYINIZ
 
Kısmen Çaresiz Kalındığında Belki Bir Umut Diye Krediniz Çıktı Çıkıyor ama Kısmi Ödeme Talep Eden Kişi Veya Kurumlar Her gün Yüzlerde Kişiyi Hem Umutlandırıyorlar Hem de Mağdur Ediyorlar. Bazı Firmalar 70 -120 TL Kredi Notu Raporu hangi bankadan krediniz çıkacağını söylüyoruz diyenlere mağduriyet yaratırken bazı kişilerin krediniz çıktı 250 ile 5.000 TL kadar ön ödeme yapan ve mağdur Kişilerle sık sık karşılaşıyoruz
 

Aslında Kredisinin Hiç Çıkma İhtimali Olmayan Kişilerde de Zaten Danışmanlık Şirketine Başvuranların Çoğunluğu düşüyor. Bu Tuzağa Yüzlerce Kişi Düşmektedir. Bu Ön Ödeme Talep Eden Kişi Veya Kurumlara Hiçbir Hizmet Bedeli ÖDEMEYİN MAĞDUR OLMAYIN ofisimize gelin hiçbir ücret ödemeden varsa bir ihtimal olabilecek veya alternatif çözümler üretelim

WEB SİTESİNDE BAŞVURUDA DOĞRU BİLGİ PAYLAŞIMI

Bizlere başvuru yaptığınızda lütfen hatırlaya bildiğiniz kadar doğru bilgi paylaşınız zaten bize başvuru yaptığınızda sizlerin onayı ile FİNDEX raporunuz ve risk raporunuzda tüm finansal hareketiniz yaşadığınız sıkıntılar varsa göreceğiz bizler kredi veren kurum değil nasıl kredi almanız sağlayan bir çözüm merkeziyiz

 
FİNDEX RAPORUNU YOLLA 30 DK. EN DOĞRU SONUÇU AL 

Değerli müşterilerimiz sisteme başvuru yaptığınızda mail adresi veya 0534 579 3 579  numaralı telefona FİNDEX raporunuzu PDF formatında yollarsanız hangi bankada nasıl bir çalışma yapıldığı daha detaylı görüleceği için daha sağlıklı yapay zekâ programlarımızdan hangi bankadan ne kadar kredi müsaitliğinizi tespiti daha kolay olacaktır. 

BAŞVURU VE SONUÇ BİLGİSİ NASIL GELİYOR

sistemde başvuruda Formunu doldurduğunda gelen form ile kredi koşulları kısmen uygun olan kişilerin yapmış olduğu tarafınıza yolladığımız FİNDEX RAPORUNA onay verdikten sonra sizlerin başvuru formunuzdaki doldurmuş olduğunuz doğru bilgi ile yaptığımız incelemelerde her bankanın her kişiye kredi değerlendirmesi farklı ve değişkenlik göstermekte olduğu için başvurduğunuz döneme uygun hangi bankadan kaç para kredi çıkabilir hesaplamasını yapay zeka programlarımız ile hesaplayarak sizlere sonucunuz ve kredi çıkma koşullarının bilgisini GSM numaranıza SMS ile Kredi kısmi sonucunuzu  yolluyoruz yoğunla göre bu SMS maksimum mesai saatleri için 48 saatte SMS olarak sizlere olumlu olumsuz bilgisi verilmektedir. 

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR. 

başvurusunu ön onay alan müşterimizin % 80 kredisi bilgileri verdiği gibi olması durumunda kredi ihtiyaçlarını çözebilmek için sosyal güvencesine göre sms onay alan müşterilere gerekli evrak sms de 2. sms ile düşer evrakını ve çalışma yaptığı veya bizim belirttiğimiz bankalarda hesap açıp ve internet bankacılığını aldığında kredisini kullanması için gerekli açıklar kapandıktan sonra aynı gün kredisi hesabına ofis geldiğinde aktarılır. işi biten müşteri kredi kullanımına göre hizmet bedelini kredisini kullandıktan sonra gerekli ödemesini yapar. sonrasında tamamen kredi kullandığı bankalara ödemesini yapar ve bizimle bir sonraki kredisine kadar kendisi istemediği sürece işlemi sonuçlanmış olur. 

KİMLER KREDİ ALAMAZ

Bazen çok değişik kampanyalar ile ev hanımları SSK sız veya varlıkta dosyası olan dahil kişiye göre değişkenlik gösterse de emekliler hariç açık takip çok fazla takip kaydı olan ve inanılmayacak kadar çok başvuru yapan kişilerde kredi alma ihtimali çok zayıftır.

KKB PUANI NEDEN DÜŞER

Aktif kullandığınız bir veya birden çok fazla ürün varsa bunlar Evkur, Telefon Operatörlerden aldığınız telefonlar ve finans şirketlerden kullandığınız araç kredileri dahil genelde minimum 1 dönem gecikmelerde 90 gün 2 dönem gecikmelerde 180 gün 3 dönem gecikmelerde minimum 360 gün kredi almanız zorlaşır. Ödeme düzensizliği, haricinde çok başvuru, dönem riski veya aktif ürünleri kullanmamaktan KKB / SKOR puanı düşürmektedir.

KKB PUANI NASIL YÜKSELİR.

Öncelikle KKB puanı her ayın 1 ila 14 den arasından sonra güncellenir. Gereksiz başvuru ödeme düzeni ve FİNDEX PREMİUM 12 adet 12 ay Notlu Risk Raporu ( 225 TL ) karşılığı üye olursanız KKB maksimum 6 ay içinde 1.400 civarına gelecektir.

BAŞVUR SORUNLARI VE SÜRESİ

Her yaptığınız başvuru ayrı ayrı yaptınız günden itibaret o başvurunuz 12 ay içinde düşer ÖRNEK : ocak 15 kadar 10 adet başvuru yaptıysanız 12 ay sonraki 15 ocakta yaptığınız başvuru sistemlerden yılı dolunca düşmektedir. bazı bankalarda bu çok büyük sıkıntı olurken bazı bankalarda değişkenlik göstermektedir. bu durumda o bankaların dönemsel mevzuatları ile ilgilidir.  BANKALARDAN GELEN SMS KAMPANYALAR MESAJLARINI OKEYLEDİNİZDE BAŞVURU SAYILMAKTADIR. 

Açık Takip Kaydı Olan SSK Sız Vergi Levhalı Ticari Veya Bireysel Çalışanlar Gereksiz Başvuru Yapmaması Önemle Dikkat Etmesi Gereken Durumlardır. Ve ön ödeme yapan kişilerin genelde bu müşteri gurubudur. 

Kredi Çıkabilecek Kişide Maksimum kendisi başvuru yaptığında 2-3 Bankadan Çıkmamış İse Profesyonel Bu İşi Yapan Yeri Belli Kurumlardan Hizmet Almalı Başvuru Sayısını Çoğaltmamak İçin Doğur Çalışma İle Hedefe Ulaşması Gerekmektedir. kkb düzgün olan ortalama 1.300 ve üstü kişilerde maksimum 30 başvurusu olsada onay verecek bankadan ret almamış veya hiç giriş yapmamış ise kredisini başvuru sayısı çok olsa bile çıkmak ihtimali % 80 civarıdır. 

ŞAŞIRTICI AMA GERÇEK HABERLER

Zaman zaman çıkan kampanyalarda son 2 yıl içinde aktif açık takip kaydı ve e haciz’i olmayan kişilerde kampanyalardan dolayı kredi veya kredi kartı çıkmaktadır.               Emeklilerde açık takip icra kayıtlarıda olsa da her zaman Dönem riskine göre kampanya mevcut olup krediye müsaitlik oluşmaktadır.